You are here:  / Gimnazjum w Józefinie / Józefina gimnazjum

Józefina gimnazjum

Drużyna chłopców brała udział w Powiatowych Zawodach Unihokeja, które odbyły się w sali gimnastycznej naszej szkoły. W turnieju uczestniczyły zespoły z Milanówka, Grodziska Maz., Międzyborowa oraz Józefiny jako gospodarza. Nasz zespół okazał się bezkonkurencyjny. Zajęliśmy I miejsce, wygrywając ze wszystkimi dużą ilością bramek.
Skład drużyny: Piotr Chechłacz, Wojciech Kowal, Adrian Kubiak, Wojciech Kusek, Jakub Luzak, Łabuziński Adam, Patryk Małecki, Kacper Marchlewski, Jakub Orzeł, Filip Smętkowski i Damian Stankiewicz.

W tegorocznym Finale WOŚP – „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom” – uczestniczyło 32 wolontariuszy, którzy wraz z opiekunami kwestowali w Jankach.
Zebrane pieniądze przekazywali do sztabu, który mieścił się w naszej szkole.
W tym roku przekazaliśmy kwotę 22 313,54 zł.

Uczniowie gimnazjum brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS. Olimpiada przeznaczona jest dla uczniów gimnazjum na różnych poziomach zaawansowania. Z chemii brało udział 11 uczniów, z fizyki 23 uczniów oraz z geografii 11 uczniów.
Czekamy na wyniki.

Józefina gimnazjum
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)