You are here:  / Gimnazjum Józefina / Gimnazjum w Józefinie

Gimnazjum w Józefinie

Drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Baraniak, Kolarczyk Aleksandra, Zuzanna Tyszkowska, Natalia Skowronek, Daria Bloch, Wiktoria Manowska Weronika Łoś, Krystyna Kęsicka, Marta Chmielewska, Angelika Szydlik, Martyna Mirgos, Martyna Sosnowska, brała udział w Powiatowych Zawodach Piłki Ręcznej, które odbyły się w Jaktorowie.
Ostatecznie nasze gimnazjum zajęło VII miejsce.

Grupa 17 uczniów wzięła udział w szkolnym etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA. Celem konkursu jest rozwijanie matematycznych pasji, odkrywanie talentów, upowszechnianie nawyku matematycznego myślenia. Konkurs przeprowadzany jest w Niemczech, Polsce, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech. W ostatniej edycji w Polsce wzięło udział ponad 10 000 uczniów z 4 000 szkół.

W Milanówku odbyły się Międzypowiatowe Zawody Unihokeja Chłopców. W zawodach wzięło udział 5 zespołów: Żyrardów, Piastów, Płochocin, Teresin i Józefina. Nasi zawodnicy byli bardzo zmotywowani przed turniejem. Pierwsze spotkanie chłopcy wygrali 5:0. W drugim meczu z Płochocinem grali dobrze. Przez większość spotkania utrzymywali się przy piłce strzelając dwie bramki, które wystarczyły, żeby wygrać spotkanie 2:1. W trzecim meczu chłopcy strzelili aż 9 bramek wygrywając spotkanie 9:1. W ostatnim spotkaniu z Żyrardowem zawodnicy dodali jeszcze 9 goli i tym samym wygrali Międzypowiatowe Zawody Unihokeja Chłopców.

Skład drużyny: Michał Zaremba(k), Wojciech Kowal (br), Kacper Marchlewski, Piotr Chechłacz, Filip Smętkowski, Mariusz Afek, Gabriel Orzeł, Jarosław Czarnecki, Jakub Luzak, Damian Stankiewicz i Adrian Kubiak.

Gimnazjum w Józefinie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)